D38999/26WG41PD-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WG41PD-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WG41PD-LC
Številka dela D38999/26WG41PD-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1631 pcs Podatkovni list
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL G Shell Size - Vstavi 21-41
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-32835 Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium
Premer spojne gredi 1.642" (41.71mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26WG41PD
D38999/26WG41PD
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1339 pcs
Prenesi: D38999/26WG41PD.pdf
RFQ
D38999/26WG41PCL
D38999/26WG41PCL
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Na zalogi: 1995 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26WG41PC-LC
D38999/26WG41PC-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
Prenesi:
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
D38999/26WG41PE
D38999/26WG41PE
Prenesi: D38999/26WG41PE.pdf
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
D38999/26WG41PD-LC
D38999/26WG41PD-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Prenesi: D38999/26WG41PD-LC.pdf
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS
Prenesi: D38999/26WG41PE.pdf
Prenesi: D38999/26WG41PD.pdf
D38999/26WG41PE-LC
D38999/26WG41PE-LC
Prenesi: D38999/26WG41PE-LC.pdf
D38999/26WG41PD-LC
D38999/26WG41PD-LC
D38999/26WG41PDL
D38999/26WG41PDL
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika