D38999/26WH21SAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WH21SAL
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 21POS INLINE
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WH21SAL
Številka dela D38999/26WH21SAL Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLG HSG FMALE 21POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 2022 pcs Podatkovni list
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL H Shell Size - Vstavi 23-21
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena SD38999/26WH21SAL Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 21
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.768" (44.91mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26WH21SA-LC
D38999/26WH21SA-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 21POS INLINE
Na zalogi: 1981 pcs
Prenesi: D38999/26WH21SA-LC.pdf
RFQ
D38999/26WH21SB
D38999/26WH21SB
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Na zalogi: 1567 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26WH21SA
D38999/26WH21SA
Opis: CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP
Prenesi:
D38999/26WH21SA-LC
D38999/26WH21SA-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 21POS INLINE
D38999/26WH21SB-LC
D38999/26WH21SB-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Prenesi: D38999/26WH21SB-LC.pdf
D38999/26WH21SA-LC
D38999/26WH21SA-LC
Prenesi: D38999/26WH21SB.pdf
Prenesi: D38999/26WH21SA.pdf
Opis: PLUG ASSY
Na zalogi: 987 pcs
Prenesi: D38999/26WH21SB.pdf
Prenesi: D38999/26WH21SA.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika