D38999/26WJ29PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WJ29PA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WJ29PA
Številka dela D38999/26WJ29PA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1431 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-29 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena D3899926WJ29PA
SD38999/26WJ29PA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 29 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 13A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Podobni izdelki
D38999/26WJ29JE-LC
D38999/26WJ29JE-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 29POS INLINE
Na zalogi: 1318 pcs
Prenesi: D38999/26WJ29JE-LC.pdf
RFQ
D38999/26WJ29PA-LC
D38999/26WJ29PA-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG MALE 29POS INLINE
Na zalogi: 1886 pcs
Prenesi: D38999/26WJ29PA-LC.pdf
RFQ
D38999/26WJ29PA-U
D38999/26WJ29PA-U
Opis: CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 839 pcs
Prenesi: D38999/26WJ29PA-U.pdf
D38999/26WJ29JE
D38999/26WJ29JE
Opis: CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/26WJ29JE.pdf
D38999/26WJ29PA
D38999/26WJ29PA
Prenesi: D38999/26WJ29PA.pdf
D38999/26WJ29JD-LC
D38999/26WJ29JD-LC
Prenesi: D38999/26WJ29JD-LC.pdf
D38999/26WJ29JN-LC
D38999/26WJ29JN-LC
Prenesi: D38999/26WJ29JN-LC.pdf
D38999/26WJ29PA
D38999/26WJ29PA
Prenesi: D38999/26WJ29PA.pdf
D38999/26WJ29PA-LC
D38999/26WJ29PA-LC
D38999/26WJ29PAL
D38999/26WJ29PAL
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN HSG PLUG 29POS STRGHT PINS
Prenesi:
D38999/26WJ29JN
D38999/26WJ29JN
Prenesi: D38999/26WJ29JN.pdf
D38999/26WJ29PA-LC
D38999/26WJ29PA-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE
Prenesi:
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika