D38999/26WJ29PDL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WJ29PDL
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN HSG PLUG 29POS STRGHT PINS
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WJ29PDL
Številka dela D38999/26WJ29PDL Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN HSG PLUG 29POS STRGHT PINS Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1681 pcs Podatkovni list
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj J Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena SD38999/26WJ29PDL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 29
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26WJ29PDL
Velik premer dobavljen 25-29 Vstavi material Aluminum, Olive Drab Cadmium
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG 29POS STRGHT PINS
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.890" (48.01mm)
Premer spojne gredi Cadmium Kontaktiraj obliko Thermoplastic
Kontaktni material D Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26WJ29PD
D38999/26WJ29PD
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 988 pcs
Prenesi: D38999/26WJ29PD.pdf
RFQ
D38999/26WJ29PE
D38999/26WJ29PE
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Na zalogi: 1223 pcs
Prenesi: D38999/26WJ29PE.pdf
RFQ
Na zalogi: 1240 pcs
Prenesi: D38999/26WJ29PE.pdf
D38999/26WJ29PD-LC
D38999/26WJ29PD-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE
Prenesi: D38999/26WJ29PD-LC.pdf
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Prenesi:
Prenesi:
D38999/26WJ29PE-LC
D38999/26WJ29PE-LC
Prenesi: D38999/26WJ29PE-LC.pdf
D38999/26WJ29PD-LC
D38999/26WJ29PD-LC
Prenesi: D38999/26WJ29PD.pdf
Opis: CONN PLUG HSG MALE 29POS INLINE
D38999/26WJ29PD-LC
D38999/26WJ29PD-LC
Na zalogi: 968 pcs
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika