D38999/26WJ61PC-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WJ61PC-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WJ61PC-LC
Številka dela D38999/26WJ61PC-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1728 pcs Podatkovni list
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-61
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-33164 Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium
Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26WJ61PBLC
D38999/26WJ61PBLC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
Na zalogi: 2142 pcs
Prenesi: D38999/26WJ61PBLC.pdf
RFQ
D38999/26WJ61PD
D38999/26WJ61PD
Opis: CONN PLUG 61POS STRAIGHT W/PINS
Na zalogi: 1239 pcs
Prenesi: D38999/26WJ61PD.pdf
RFQ
D38999/26WJ61PC-LC
D38999/26WJ61PC-LC
Opis: TV 61C 61#20 PIN PLUG
Prenesi: D38999/26WJ61PC-LC.pdf
D38999/26WJ61PC
D38999/26WJ61PC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: PLUG ASSY
Na zalogi: 899 pcs
Prenesi: D38999/26WJ61PC.pdf
D38999/26WJ61PBL
D38999/26WJ61PBL
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Prenesi:
Opis: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Prenesi:
D38999/26WJ61PCL
D38999/26WJ61PCL
D38999/26WJ61PC-LC
D38999/26WJ61PC-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
Prenesi: D38999/26WJ61PD.pdf
Prenesi: D38999/26WJ61PC.pdf
D38999/26WJ61PD-LC
D38999/26WJ61PD-LC
Prenesi: D38999/26WJ61PD-LC.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika