D38999/26WJ61PDL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WJ61PDL
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WJ61PDL
Številka dela D38999/26WJ61PDL Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1357 pcs Podatkovni list
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-61
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena SD38999/26WJ61PDL Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26WJ61PE
D38999/26WJ61PE
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS
Na zalogi: 1399 pcs
Prenesi: D38999/26WJ61PE.pdf
RFQ
D38999/26WJ61PE-LC
D38999/26WJ61PE-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE