D38999/26ZG16SA
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26ZG16SA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 16C 16#16 SKT PLUG
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 861 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 861 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26ZG16SA
Številka dela D38999/26ZG16SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 16C 16#16 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 861 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL G
Shell Size - Vstavi 21-16 Shell material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-33821
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 13A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Black Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26ZG16SA
D38999/26ZG16SA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 5382 pcs
Prenesi: D38999/26ZG16SA.pdf
RFQ
D38999/26ZG16PE
D38999/26ZG16PE
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Na zalogi: 918 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26ZG16SA-LC
D38999/26ZG16SA-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE