JBXEA2G10FCSDS
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JBXEA2G10FCSDS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JBXEA2G10FCSDS
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.JBXEA2G10FCSDS.pdf2.JBXEA2G10FCSDS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JBXEA2G10FCSDS
Številka dela JBXEA2G10FCSDS Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2298 pcs Podatkovni list 1.JBXEA2G10FCSDS.pdf2.JBXEA2G10FCSDS.pdf
Voltage Rating 830V Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 2 Shell material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serija JBX
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 10
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front or Rear Side Nut
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP40
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 8A