JBXFC2G10FCSDSMR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JBXFC2G10FCSDSMR
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: JBXFC2G10FCSDSMR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JBXFC2G10FCSDSMR
Številka dela JBXFC2G10FCSDSMR Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1257 pcs Podatkovni list JBXFC2G10FCSDSMR.pdf
Voltage Rating 830V Prekinitev Crimp
Pakiranje Bulk Druga imena SOU1784
Usmerjenost G delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število pozicij 10 Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Ingress Protection IP40 Lastnosti Backshell, Boot Adapter
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 8A Kontaktni material -