JBXFC3G14MCSDSMR
pregled izdelka
Številka dela: JBXFC3G14MCSDSMR
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: JBXFC3G14MCSDSMR.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 950 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 950 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JBXFC3G14MCSDSMR
Številka dela JBXFC3G14MCSDSMR Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 950 pcs Podatkovni list JBXFC3G14MCSDSMR.pdf
Voltage Rating 830V Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 3 Shell material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serija JBX
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 14
Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP40
Lastnosti Backshell, Boot Adapter Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 9A