JBXFC3G18MSSDSR
pregled izdelka
Številka dela: JBXFC3G18MSSDSR
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: JBXFC3G18MSSDSR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JBXFC3G18MSSDSR
Številka dela JBXFC3G18MSSDSR Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1115 pcs Podatkovni list JBXFC3G18MSSDSR.pdf
Voltage Rating 660V Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 3 Shell material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serija JBX
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 18
Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP40 Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7A Kontaktni material -