JBXFC3G30MCSDSR
pregled izdelka
Številka dela: JBXFC3G30MCSDSR
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: JBXFC3G30MCSDSR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JBXFC3G30MCSDSR
Številka dela JBXFC3G30MCSDSR Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1050 pcs Podatkovni list JBXFC3G30MCSDSR.pdf
Voltage Rating 400V Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 3 Shell material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serija JBX
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 30
Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP40
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 3.5A