JBXFD1G12MSSDPMR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JBXFD1G12MSSDPMR
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: JBXFD1G12MSSDPMR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JBXFD1G12MSSDPMR
Številka dela JBXFD1G12MSSDPMR Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2271 pcs Podatkovni list JBXFD1G12MSSDPMR.pdf
Voltage Rating 170V Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 1 Shell material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serija JBX
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 12
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP40 Lastnosti Backshell, Boot Adapter
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 2.5A Kontaktni material -