JBXFD2G12MSSDSMR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JBXFD2G12MSSDSMR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JBXFD2G12MSSDSMR
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: 1.JBXFD2G12MSSDSMR.pdf2.JBXFD2G12MSSDSMR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JBXFD2G12MSSDSMR
Številka dela JBXFD2G12MSSDSMR Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1828 pcs Podatkovni list 1.JBXFD2G12MSSDSMR.pdf2.JBXFD2G12MSSDSMR.pdf
Voltage Rating 830V Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 2 Shell material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serija JBX
Pakiranje Bulk Druga imena SOU1573
Usmerjenost G delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število pozicij 12 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Ingress Protection IP40 Lastnosti Backshell, Boot Adapter
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7A Kontaktni material -