JBXFD2J19FSSDSMR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JBXFD2J19FSSDSMR
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: JBXFD2J19FSSDSMR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JBXFD2J19FSSDSMR
Številka dela JBXFD2J19FSSDSMR Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1234 pcs Podatkovni list JBXFD2J19FSSDSMR.pdf
Voltage Rating 660V Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 2 Shell material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serija JBX
Pakiranje Bulk Usmerjenost J
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 19
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP40 Lastnosti Backshell, Boot Adapter
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 5A Kontaktni material -