JBXHH2G16FCSDS
pregled izdelka
Številka dela: JBXHH2G16FCSDS
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: JBXHH2G16FCSDS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JBXHH2G16FCSDS
Številka dela JBXHH2G16FCSDS Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1013 pcs Podatkovni list JBXHH2G16FCSDS.pdf
Voltage Rating 730V Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 2 Shell material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serija JBX
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 16
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Rear Side Nut
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 6A Kontaktni material -