JBXHH2G18FCSDSR
pregled izdelka
Številka dela: JBXHH2G18FCSDSR
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: JBXHH2G18FCSDSR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JBXHH2G18FCSDSR
Številka dela JBXHH2G18FCSDSR Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1782 pcs Podatkovni list JBXHH2G18FCSDSR.pdf
Voltage Rating 660V Prekinitev Crimp
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 18
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Rear Side Nut
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 5.5A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje 19.7µin (0.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Industrial, Instrumentation, Medical, Telecommunications
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
JBXHH2G18FCSDS
JBXHH2G18FCSDS
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP