JBXPC2G12MWSDSMR
pregled izdelka
Številka dela: JBXPC2G12MWSDSMR
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: JBXPC2G12MWSDSMR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JBXPC2G12MWSDSMR
Številka dela JBXPC2G12MWSDSMR Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2122 pcs Podatkovni list JBXPC2G12MWSDSMR.pdf
Voltage Rating 830V Prekinitev -
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 2 Shell material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serija JBX
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 12
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP40 Lastnosti Backshell, Boot Adapter
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Gold
Trenutna ocena 7A Kontaktni material -