JBXPC3G22MWSDSMR
pregled izdelka
Številka dela: JBXPC3G22MWSDSMR
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: JBXPC3G22MWSDSMR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JBXPC3G22MWSDSMR
Številka dela JBXPC3G22MWSDSMR Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1443 pcs Podatkovni list JBXPC3G22MWSDSMR.pdf
Voltage Rating 560V Prekinitev -
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 3 Shell material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serija JBX
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 22
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP40 Lastnosti Backshell, Boot Adapter
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 22 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Gold
Trenutna ocena 5.5A Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje 19.7µin (0.50µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating Brass, Chrome over Nickel
Aplikacije Industrial, Instrumentation, Medical, Telecommunications
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
JBXPC3G22FSSDSR
JBXPC3G22FSSDSR
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT FMALE 22POS SOLDER CUP
Na zalogi: 956 pcs
Prenesi: JBXPC3G22FSSDSR.pdf
RFQ
JBXPC3G30FCSDSR
JBXPC3G30FCSDSR
Opis: CONN RCPT FMALE 30POS GOLD CRIMP