JBXPE2G18FSSDSR
pregled izdelka
Številka dela: JBXPE2G18FSSDSR
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: JBXPE2G18FSSDSR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JBXPE2G18FSSDSR
Številka dela JBXPE2G18FSSDSR Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1067 pcs Podatkovni list JBXPE2G18FSSDSR.pdf
Voltage Rating 660V Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 2 Shell material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serija JBX
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 18
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 5.5A Kontaktni material -