JBXSA2G16MWSDSR
pregled izdelka
Številka dela: JBXSA2G16MWSDSR
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: JBXSA2G16MWSDSR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JBXSA2G16MWSDSR
Številka dela JBXSA2G16MWSDSR Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1921 pcs Podatkovni list JBXSA2G16MWSDSR.pdf
Voltage Rating 730V Prekinitev -
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 2 Shell material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serija JBX
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 16
Tip montaže Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP40 Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Gold
Trenutna ocena 6A Kontaktni material -