JBXSR2G18FSSDSMR
pregled izdelka
Številka dela: JBXSR2G18FSSDSMR
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: JBXSR2G18FSSDSMR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JBXSR2G18FSSDSMR
Številka dela JBXSR2G18FSSDSMR Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1249 pcs Podatkovni list JBXSR2G18FSSDSMR.pdf
Voltage Rating 660V Prekinitev Solder Cup
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 18
Tip montaže Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Rear Side Nut
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP40 Lastnosti Backshell, Boot Adapter
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 5.5A Kontaktni material -