MS27467T15F18PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27467T15F18PC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 18C 18#20 PIN PLUG
Podatkovni listi: MS27467T15F18PC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467T15F18PC
Številka dela MS27467T15F18PC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 18C 18#20 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1951 pcs Podatkovni list MS27467T15F18PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL D
Shell Size - Vstavi 15-18 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-36374
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 18 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27467T15F18PC
MS27467T15F18PC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN PLUG 18POS STRGHT W/PINS