MS27467T15F19PD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27467T15F19PD
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 19C 19#20 PIN PLUG
Podatkovni listi: MS27467T15F19PD.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467T15F19PD
Številka dela MS27467T15F19PD Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 19C 19#20 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1362 pcs Podatkovni list MS27467T15F19PD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL D
Shell Size - Vstavi 15-19 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-36399
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A