MS27467T25B43PC-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27467T25B43PC-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE
Podatkovni listi: MS27467T25B43PC-LC.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467T25B43PC-LC
Številka dela MS27467T25B43PC-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1373 pcs Podatkovni list MS27467T25B43PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-43
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-37462 Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 43
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 (20), 20 (23) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
MS27467T25B43PC
MS27467T25B43PC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP