MS27467T25B43SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27467T25B43SC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 43C 23#20 20#16 SKT PLUG
Podatkovni listi: MS27467T25B43SC.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467T25B43SC
Številka dela MS27467T25B43SC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 43C 23#20 20#16 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1047 pcs Podatkovni list MS27467T25B43SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-43 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-37467
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 43 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 43 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Olive Green Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27467T25B43SD-LC
MS27467T25B43SD-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE
Na zalogi: 1382 pcs
Prenesi: MS27467T25B43SD-LC.pdf
RFQ
MS27467T25B43SC
MS27467T25B43SC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 43POS GOLD CRIMP