MS27468T17B26PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27468T17B26PC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 26C 26#20 PIN J/N
Podatkovni listi: MS27468T17B26PC.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27468T17B26PC
Številka dela MS27468T17B26PC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 26C 26#20 PIN J/N Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1496 pcs Podatkovni list MS27468T17B26PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL E
Shell Size - Vstavi 17-26 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-38307
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A