MS27468T21F41SAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27468T21F41SAL
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Podatkovni listi: MS27468T21F41SAL.pdf
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27468T21F41SAL
Številka dela MS27468T21F41SAL Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 2834 pcs Podatkovni list MS27468T21F41SAL.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 21-41
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakiranje Bulk
Druga imena SMS27468T21F41SAL Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection - Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27468T21F41SB
MS27468T21F41SB
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8LT 41C 41#20 SKT J/N
Na zalogi: 1305 pcs
Prenesi: MS27468T21F41SB.pdf
RFQ
MS27468T21F41SA
MS27468T21F41SA
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 5302 pcs
Prenesi: MS27468T21F41SA.pdf
RFQ
MS27468T21F41S-LC
MS27468T21F41S-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT
Prenesi: MS27468T21F41S-LC.pdf
MS27468T21F41SL
MS27468T21F41SL
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Prenesi: MS27468T21F41SL.pdf
MS27468T21F41SA-LC
MS27468T21F41SA-LC
Prenesi: MS27468T21F41SA-LC.pdf
MS27468T21F41SB-LC
MS27468T21F41SB-LC
Prenesi: MS27468T21F41SB-LC.pdf
Prenesi: MS27468T21F41SA.pdf
MS27468T21F41SA-LC
MS27468T21F41SA-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Prenesi: MS27468T21F41SB.pdf
Opis: CONN RCPT 41POS JAM NUT W/SKT
MS27468T21F41SC
MS27468T21F41SC
Prenesi: MS27468T21F41SC.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika