MS27468T25B29SC-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27468T25B29SC-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT
Podatkovni listi: MS27468T25B29SC-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27468T25B29SC-LC
Številka dela MS27468T25B29SC-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1137 pcs Podatkovni list MS27468T25B29SC-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-29
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-38859 Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 29
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -