MS27473T20Z41PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27473T20Z41PB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8T 41C 41#20 PLUG
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 717 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 717 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473T20Z41PB
Številka dela MS27473T20Z41PB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8T 41C 41#20 PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 717 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL G
Shell Size - Vstavi 20-41 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-40257
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 41 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A