MS27473T24F19PC-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27473T24F19PC-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Podatkovni listi:
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473T24F19PC-LC
Številka dela MS27473T24F19PC-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1353 pcs Podatkovni list
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-19
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-40379 Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Nickel
Premer spojne gredi 1.765" (44.83mm) Vrsta kontakta Crimp