| Številka dela | MS27656T13B4S | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Količina na voljo | 2576 pcs | Podatkovni list | MS27656T13B4S.pdf |
| Voltage Rating | - | Prekinitev | Crimp |
| Ščitenje | Shielded | Velikost školjke, MIL | C |
| Shell Size - Vstavi | 13-4 | Shell material | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Olive Green Cadmium | Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Pakiranje | Bulk | Druga imena | SMS27656T13B4S |
| Usmerjenost | N (Normal) | delovna temperatura | -65°C ~ 175°C |
| Število pozicij | 4 | Tip montaže | Panel Mount |
| Montažna funkcija | Flange | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock | natančen opis | 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold |
| Trenutna ocena | 13A | Kontaktni material | Copper Alloy |