MS27656T15F19PL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27656T15F19PL
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Podatkovni listi: MS27656T15F19PL.pdf
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27656T15F19PL
Številka dela MS27656T15F19PL Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 3260 pcs Podatkovni list MS27656T15F19PL.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-19
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakiranje Bulk
Druga imena SMS27656T15F19PL Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection - Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount