MS27656T21F16PD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27656T21F16PD
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 16C 16#16 PIN RECP
Podatkovni listi: MS27656T21F16PD.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27656T21F16PD
Številka dela MS27656T21F16PD Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 16C 16#16 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1711 pcs Podatkovni list MS27656T21F16PD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL G
Shell Size - Vstavi 21-16 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-42646
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 16 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 13A