MS27656T21Z11PA
MS27656T21Z11PA
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8LT 11C 11#12 PIN RECP
Na zalogi: 1163 pcs
Prenesi: MS27656T21Z11PA.pdf
RFQ
MS27656T21F75SD
MS27656T21F75SD
Opis: 8LT 4C 4#8 SKT RECP
Na zalogi: 488 pcs
Prenesi: MS27656T21F75SD.pdf
RFQ
MS27656T21Z16A
MS27656T21Z16A
Opis: 8LT 16C 16#16 PIN RECP
Na zalogi: 1377 pcs
Prenesi: MS27656T21Z16A.pdf
MS27656T21Z11SA
MS27656T21Z11SA
Opis: 8LT 11C 11#12 SKT RECP
Prenesi: MS27656T21Z11SA.pdf
MS27656T21Z11PA-LC
MS27656T21Z11PA-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Prenesi: MS27656T21Z11PA-LC.pdf
MS27656T21Z11S
MS27656T21Z11S
Opis: 8LT 11C 11#12 SKT RECP
Prenesi: MS27656T21Z11S.pdf
MS27656T21F75SD-LC
MS27656T21F75SD-LC
Opis: CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT
Prenesi: MS27656T21F75SD-LC.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika