MS27656T23F55PC-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27656T23F55PC-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Podatkovni listi: MS27656T23F55PC-LC.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27656T23F55PC-LC
Številka dela MS27656T23F55PC-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1458 pcs Podatkovni list MS27656T23F55PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-55
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-42926 Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27656T23F55SC
MS27656T23F55SC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8LT 55C 55#20 SKT RECP
Na zalogi: 1212 pcs
Prenesi: MS27656T23F55SC.pdf
RFQ
MS27656T23F55PC
MS27656T23F55PC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP