| Številka dela | MS27656T25B19PB | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP | Status svobodnega statusa / RoHS | Svinec brez svinca / RoHS neskladen |
| Količina na voljo | 1354 pcs | Podatkovni list | MS27656T25B19PB.pdf |
| Voltage Rating | - | Prekinitev | Crimp |
| Ščitenje | - | Velikost školjke, MIL | - |
| Shell Size - Vstavi | 25-19 | Shell material | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium | Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Pakiranje | Bulk | Druga imena | SMS27656T25B19PB |
| Usmerjenost | B | delovna temperatura | -65°C ~ 175°C |
| Število pozicij | 19 | Tip montaže | Panel Mount |
| Montažna funkcija | Flange | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 2 Weeks |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock | natančen opis | 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold |
| Trenutna ocena | 23A | Kontaktni material | Copper Alloy |