| Številka dela | MS27656T25B43P | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Količina na voljo | 1261 pcs | Podatkovni list | MS27656T25B43P.pdf |
| Voltage Rating | - | Prekinitev | Crimp |
| Ščitenje | Shielded | Velikost školjke, MIL | J |
| Shell Size - Vstavi | 25-43 | Shell material | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Olive Green Cadmium | Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Pakiranje | Bulk | Druga imena | 1792-43066 |
| Usmerjenost | N (Normal) | delovna temperatura | -65°C ~ 175°C |
| Število pozicij | 43 | Tip montaže | Panel Mount |
| Montažna funkcija | Flange | Materialna ocena vnetljivosti | - |
| Vstavi material | Thermoplastic | Ingress Protection | Environment Resistant |
| Lastnosti | - | Tip pritrjevanja | Bayonet Lock |
| natančen opis | 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp | Trenutna ocena | 7.5A, 13A |