MS27656T25F61SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27656T25F61SA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27656T25F61SA.pdf
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27656T25F61SA
Številka dela MS27656T25F61SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1261 pcs Podatkovni list MS27656T25F61SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-61 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakiranje Bulk Druga imena SMS27656T25F61SA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 61 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27656T25F61SA-LC
MS27656T25F61SA-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Na zalogi: 1928 pcs
Prenesi: MS27656T25F61SA-LC.pdf
RFQ
MS27656T25F61SB-LC
MS27656T25F61SB-LC
Na zalogi: 1740 pcs
Prenesi: MS27656T25F61SB-LC.pdf
RFQ
MS27656T25F61S
MS27656T25F61S
Opis: CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS27656T25F61S.pdf
MS27656T25F61SB
MS27656T25F61SB
Opis: 8LT 61C 61#20 SKT RECP
Prenesi: MS27656T25F61SB.pdf
MS27656T25F61PL
MS27656T25F61PL
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Prenesi: MS27656T25F61PL.pdf
MS27656T25F61SAL
MS27656T25F61SAL
Prenesi: MS27656T25F61SAL.pdf
MS27656T25F61PD
MS27656T25F61PD
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS27656T25F61PD.pdf
MS27656T25F61S-LC
MS27656T25F61S-LC
Opis: 8LT 61C 61#20 SKT RECP
Prenesi: MS27656T25F61S-LC.pdf
Prenesi: MS27656T25F61S.pdf
Prenesi: MS27656T25F61SB.pdf
MS27656T25F61SA
MS27656T25F61SA
Prenesi: MS27656T25F61SA.pdf
MS27656T25F61SA-LC
MS27656T25F61SA-LC
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika