MSG29P-1Y1
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSG29P-1Y1
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MSG 3U PLUGS
Podatkovni listi: MSG29P-1Y1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSG29P-1Y1
Številka dela MSG29P-1Y1 Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MSG 3U PLUGS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6042 pcs Podatkovni list MSG29P-1Y1.pdf
Serija MSG 3U Višina tona -
Pakiranje Bulk Število vrstic -
Število pozicij 29 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis 29 Position Housing for Male Pins Connector Free Hanging (In-Line) Uporaba priključka -
Vrsta priključka Housing for Male Pins Slog konektorja -
Barva -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSG145
MSG145
Proizvajalci: Microsemi
Opis: DIODE SCHOTTKY 45V 1A DO204AL
Na zalogi: 5557 pcs
Prenesi: MSG145.pdf
RFQ
MSG29RR-2FPFK
MSG29RR-2FPFK
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MSG 3U RECEPTACLES
Na zalogi: 1342 pcs
Prenesi: MSG29RR-2FPFK.pdf
RFQ
MSG29RR-1BPFK
MSG29RR-1BPFK
Opis: MSG 3U RECEPTACLES
Prenesi: MSG29RR-1BPFK.pdf
MSG106
MSG106
Proizvajalci: Microsemi
Opis: DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO204AL