SC24WL-3S25
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
SC24WL-3S25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC24WL-3S25
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONTACT SOCKET 24-26AWG CRIMP
Podatkovni listi: SC24WL-3S25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC24WL-3S25
Številka dela SC24WL-3S25 Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONTACT SOCKET 24-26AWG CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 138478 pcs Podatkovni list SC24WL-3S25.pdf
Žični merilnik ali obseg - mm² 24-26 AWG Žični merilnik ali območje - koaksialni 0.12 ~ 0.25mm²
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Napetost - DC Spark (Over) Copper Alloy
Tip Signal, Stamped Zaključek zaključka -
Smerno usmerjanje Socket Shell material Gold
Serija Trim Trio® SM/SC-M RoHS Status Bulk
Višina tona Crimp Druga imena SC24WL3S25
SOU1267
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca SC24WL-3S25
Lastnosti Insulation Support Razširjen opis Socket Contact 24-26 AWG Size 20 Crimp Gold
Opis CONTACT SOCKET 24-26AWG CRIMP Stopite v stik s finišno debelino Gold
Premer kabla 29.5µin (0.75µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SC2506-101
SC2506-101
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 100UH 400MA 2 OHM SMD
Na zalogi: 141587 pcs
Prenesi: SC2506-101.pdf
RFQ
Proizvajalci: Vector Electronics & Technology, Inc.
Opis: SCREW JACK/THUMB EFP S&CM #10
Na zalogi: 19132 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Cardinal Components
Opis: PROG SOCKET CPPX8 SMT PLSTC PKG
Prenesi:
SC24ML-1S6
SC24ML-1S6
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONTACT SOCKET 24-26AWG CRIMP
Prenesi: SC24ML-1S6.pdf
SC24ML-1TK6
SC24ML-1TK6
Prenesi: SC24ML-1TK6.pdf
SC24W-3S25
SC24W-3S25
Prenesi: SC24W-3S25.pdf
SC250
SC250
Proizvajalci: Mallory Sonalert Products
Opis: AUDIO PIEZO IND 6-250V PNL MNT
Prenesi: SC250.pdf
SC24ML1S18
SC24ML1S18
SC24ML1S31
SC24ML1S31
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 10UH 1.1A 240 MOHM SMD
Prenesi: SC2506-100.pdf
SC24WL-3TK6
SC24WL-3TK6
SC24ML-1D70
SC24ML-1D70
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika