SMS12PDH1
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
SMS12PDH1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMS12PDH1
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG 12POS CABLE W/SR HOOD
Podatkovni listi: SMS12PDH1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMS12PDH1
Številka dela SMS12PDH1 Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG 12POS CABLE W/SR HOOD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31137 pcs Podatkovni list SMS12PDH1.pdf
Serija SMS Razmik vrstic 0.200" (5.08mm)
Višina tona 0.200" (5.08mm) Pakiranje -
Druga imena SOU1228 Število vrstic 3
Število pozicij 12 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Strain Relief
Tip pritrjevanja Latch Lock natančen opis 12 Position Rectangular Housing Connector Plug 0.200" (5.08mm)