SMS12RE-4TR29
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
SMS12RE-4TR29 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMS12RE-4TR29
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN BD MOUNT PIN ASSY
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMS12RE-4TR29
Številka dela SMS12RE-4TR29 Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN BD MOUNT PIN ASSY Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 27825 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Unshrouded
Serija SMS Razmik med vrsticami - parjenje 0.200" (5.08mm)
Pitch - parjenje 0.200" (5.08mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.972" (24.70mm) Druga imena SMS12RE4TR29
SOU1659
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 4
Število naloženih pozicij All Število pozicij 12
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polyester, Glass Filled Višina izolacije 0.520" (13.20mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection IP40
Lastnosti Mounting Flange Tip pritrjevanja Locking Ramp
natančen opis Connector Header Through Hole 12 position 0.200" (5.08mm) Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Circular
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.173" (4.40mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.280" (7.11mm) Stik s fino debelino - post 118.1µin (3.00µm)