SMS12SE5K9
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
SMS12SE5K9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMS12SE5K9
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka QIKMATE HDR RA RECEP 12POS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMS12SE5K9
Številka dela SMS12SE5K9 Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis QIKMATE HDR RA RECEP 12POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10699 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija SMS
Razmik med vrsticami - parjenje 0.200" (5.08mm) Pitch - parjenje 0.200" (5.08mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 4 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 12 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Višina izolacije 0.677" (17.20mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection IP40 Lastnosti Mounting Flange
Tip pritrjevanja Locking Ramp natančen opis 12 Position Receptacle Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Circular Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.177" (4.50mm) Stik s fino debelino - post -