SMS24RE3S6
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
SMS24RE3S6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMS24RE3S6
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka SMS STRGHT BRDMNT FML CONS
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SMS24RE3S6
Številka dela SMS24RE3S6 Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis SMS STRGHT BRDMNT FML CONS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11690 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija SMS
Razmik med vrsticami - parjenje 0.200" (5.08mm) Pitch - parjenje 0.200" (5.08mm)
Pakiranje Bulk Druga imena SMS24RE3S6-ND
SOU2200
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 6
Število naloženih pozicij All Število pozicij 24
Tip montaže Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Višina izolacije 0.528" (13.40mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection IP40 Lastnosti Mounting Flange
Tip pritrjevanja Locking Ramp natančen opis 24 Position Receptacle Connector Through Hole Gold
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Circular Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.173" (4.40mm) Stik s fino debelino - post Flash