UT0S18JCL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UT0S18JCL
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka UTO BACKSHELL LONG
Podatkovni listi: UT0S18JCL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UT0S18JCL
Številka dela UT0S18JCL Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis UTO BACKSHELL LONG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4229 pcs Podatkovni list UT0S18JCL.pdf
Tip Backshell, Cable Clamp Velikost teme PG16
Ščitenje Shielded Shell Size - Vstavi 18
Serija Trim Trio® Obloga -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material Brass Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Vključuje -
Premer - zunaj - natančen opis Silver Connector Backshell, Cable Clamp PG16 18
Barva Silver Odpiranje kabla 0.531" ~ 0.709" (13.50mm ~ 18.00mm)