UTS012D10S
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS012D10S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UTS012D10S
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR
Podatkovni listi: UTS012D10S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UTS012D10S
Številka dela UTS012D10S Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5647 pcs Podatkovni list UTS012D10S.pdf
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-10 Shell material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Shell Finish - Serija Trim Trio® UTS Hi Seal
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število pozicij 10
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Montažna funkcija Flange
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Lastnosti UV Resistant Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Trenutna ocena 4.5A