UTS6FC14E15S
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS6FC14E15S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UTS6FC14E15S
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 15POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: 1.UTS6FC14E15S.pdf2.UTS6FC14E15S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UTS6FC14E15S
Številka dela UTS6FC14E15S Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG FMALE 15POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2028 pcs Podatkovni list 1.UTS6FC14E15S.pdf2.UTS6FC14E15S.pdf
Voltage Rating 600V Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-15 Shell material Polyamide (PA), Nylon
Shell Finish - Serija Trim Trio® UTS Hi Seal
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število pozicij 15
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 HB
Lastnosti Backshell, Conduit Adapter, Coupling Nut, UV Resistant Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 12A