HP-L-0100-103-3%-RH
Spectra SymbolSpectra Symbol
HP-L-0100-103-3%-RH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HP-L-0100-103-3%-RH
Proizvajalec / znamka: Spectra Symbol
Opis izdelka SENSOR LINEAR 100MM CONNECTOR
Podatkovni listi: HP-L-0100-103-3%-RH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HP-L-0100-103-3%-RH
Številka dela HP-L-0100-103-3%-RH Proizvajalec Spectra Symbol
Opis SENSOR LINEAR 100MM CONNECTOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6287 pcs Podatkovni list HP-L-0100-103-3%-RH.pdf
Napetost - oskrba - Sklop zaključka Connector
Tehnologija Resistive Paket naprave za dobavitelja -
Serija HotPot Rotacijski kot - električni, mehanski -
Toleranca odpornosti ±20% Odpornost 10 kOhms
Pakiranje Bulk Paket / primer Sensor Strip
Izhodni signal - Izhod Resistive
Druga imena 905-1003 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Custom Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Linearnost ±3%
Linearni razpon 0 ~ 100.00mm (0 ~ 3.94") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant