HP-L-0750-203-1%-RH
Spectra SymbolSpectra Symbol
HP-L-0750-203-1%-RH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HP-L-0750-203-1%-RH
Proizvajalec / znamka: Spectra Symbol
Opis izdelka SENSOR LINEAR 750MM CONNECTOR
Podatkovni listi: HP-L-0750-203-1%-RH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HP-L-0750-203-1%-RH
Številka dela HP-L-0750-203-1%-RH Proizvajalec Spectra Symbol
Opis SENSOR LINEAR 750MM CONNECTOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2481 pcs Podatkovni list HP-L-0750-203-1%-RH.pdf
Napetost - oskrba - Sklop zaključka Connector
Tehnologija Resistive Paket naprave za dobavitelja -
Serija HotPot Rotacijski kot - električni, mehanski -
Toleranca odpornosti ±20% Odpornost 20 kOhms
Pakiranje Bulk Paket / primer Sensor Strip
Izhodni signal - Izhod Resistive
Druga imena 905-1026 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Custom Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Linearnost ±1%
Linearni razpon 0 ~ 750.00mm (0 ~ 29.53") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant